نتایج جستجو برای عبارت :

حمی‌جانم، اتاق ما و اندازه تمام دنیا.

حمی‌جانم، طعم و حس و بوی تو در وجودم بدون شعار رخنه کرده است، چون مکیدمش و من رو سرشار کرده است، هرچی بیشتر نباشی من بیشتر عاشق می‌شوم!
چندماه باقی مانده است؟ بشماریم! 
این وسط کرونا آمد و زد همه برنامه‌ها رو شکل دیگری بخشید، اما تک اتاق‌مون در چندصد متری اقیانوس آماده است، پنجره‌ایی که هوایش خالص از اکسیژن دریاست، از قطب جنون و جنوبگان سرچشمه میگیرد و مستقیم به تن عور من و تو پشت پنجره میخورد و کرک‌های طلایی پوست تورو نوازش میکند و به صو
,دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی ملت عشق من که مست از می جانم ,تیوال ,مولانا شناسی ,من که مست از می جانم، تتناهو، یا هو فارغ از کون و ,دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی ملت عشق با متن و بهترین ,دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی به نام ملت عشق ,Ramin.H on Instagram: “ من که مست از می جانم تتناهو یاهو ,wisgoon ,Untitled ,دانلود آهنگ جدید من که مست از می جانم روزبه نعمت الهی ,جستجوهای مربوط به من که مست از می جانم

تا به حال طعم بی‌خیالی را چشیده‌ای ؟!ملس است و دلچسب !چقدر مینشیند به جانت و دلآرام و دلشاد .از تمام اتفاقات اطرافت لذت میبریبی‌خیال باش جانم نگذار رد پای خاطرات روحت را لگد مال کند .بگذر از تمام تلخ کامی‌های روزگارلبخند بزن عمیق نفس بکشو جان ببخش به تمام لحظه‌های بی جانتبی‌خیال باش جانم ...
من نمی دونم چرا اتاق پرو ها  اینقدر کوچولو هستن
با خودم فکر کردم من که درشت هیکل نیستم چقدر داخل اتاق پرو و اون لامپ لعنتی اذیت میشم 
وای به حال افراد تپل 
سال سوم دبیرستان که بودم یه نفر داخل مدرسمون بود ،خیلیییییی بزرگ بود 
مامانش کنارش می ایستاد اندازه پاهاش بود 
اونا چطور میرن اتاق پرو ؟
جواب :لباس میدوزن چون لباس اندازه اونا نیست :|
+یه خورده کمتر بخوریم 
اصول چیدمان اتاق خواب

اگر مجبور بودید یک اتاق را در خانه انتخاب کنید، مطمئناً می خواهید اتاق خواب خود را فنگ شویی کنید.
نحوه چیدمان اتاق خواب بر اساس فنگ شویی
اتاق خواب مهمترین اتاق خانه در فلسفه فنگ شویی است. این اتاقی است که بیشترین وقت خود را در آن می گذرانید و برای شما شخصی ترین است. علاوه بر این، ساعت های زیادی را در این اتاق می خوابید. بنابراین، هنگام خواب، در وضعیت منفعل تری قرار می گیرید، بنابراین واقعاً تحت تأثیر تمام انرژی های اتاق
ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می رودوان دل که با خود داشتم با دلستانم می رودمن مانده ام مهجور از او بیچاره و رنجور از اوگویی که نیشی دور از او در استخوانم می رود
او می رود دامن کشان من زهر تنهایی چشاندیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می رود
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخنمن خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
از لای در نیمه‌بسته این اتاق‌ها که از پشتش صدای گریه شنیده‌ می‌شه، نور پاشیده توی راهروی نیمه‌تاریک، نیمه‌مهتابی و نیمه‌تنگ!
بله جانم. ما همه‌چیزمون نصفه‌نیمه ست اصلا! تو فرض کن نیمه‌جون شدیم تو این سرما. روزای تاریک قوی‌تر برگشتن. اما هنوز از لای در نیمه‌باز اتاق‌ها نور می‌پاشه توی راهرو.
عکس رو ٣صبح امروز گرفتم. دیشب هنوز صبح نشده، این واقعا عجیبه!

پ. ن1: دخترم، هیچ‌وقت بچه آخر خونه نباش. همه غم‌ها رو دوش توئه چون کوچیک‌تر از اون
گریه میکردم پای تلفن و میگفتم این همه بیگاری بده ، این همه بیخوابی، عین برده ها ازت کار بکشن، تهش هیچی... 
کلی هم فحش بد بد دادم و گفتم تف تو ریش فلانی و فلانی و فلانی  و فلان و دین و بند و بساطشون که تمام زندگیمون رو به باد دادن ... 
بهم قول داد که تا یه مدت خیلی کوتاهی وضع عوض میشه و دلم رو گرم کرد... 
الآن شنود نکرده باشن تلفن رو و  نیان بگیرنم ببرنم اوین صلوااات ... :)) 
بعدشم که آروم شدم رفتم و گوشه ی کرشمه رو با سه تارم تونستم خوب بزنم...
میگه : 
جانم
 بچه ها رفته اند بیرجند. تا شنبه توی اتاق تنها هستم. امروز بیدار که شدم شروع کردم به جمع و جور کردن. اتاق بی اندازه در هم و بر هم بود. دوست داشتم نامرتبی هایش را خودم به تنهایی مرتب کنم آن هم وقتی دیگران نیستند. بعد کمی درس خواندم. بیشتر وقتم را به روشی کاملا ناسالم هدر دادم. در خودم فرو رفتم و در افکار پرت و پلا غوطه ور شدم. تنم را منقبض کردم، پشتم را گرد کردم و همه ی تنش ها را ریختم توی دیافراگم و قفسه ی سینه ام. 
پیش پ نرفتم. اوایل دوست داشتم تنها
عکس اتاق خواب مستر ، کلوزت چیست ، اصطلاح مستر در معماری ، عکس اتاق
مستر ،ابعاد اتاق مستر ،پلان اتاق خواب مستر ،معنی مستر چیست ،مستردر
آپارتمان چیست
اتاق خواب مستر، یکی از فضاهای مهم خانه های معاصر به شمار می رود. این فضا
که به عنوان بزرگترین اتاق یک خانه شناخته می شود، تقریبا در همه آپارتمان
های لوکس معاصر وجود دارد. این اتاق خواب به زوج های جوان یا والدین یک
خانواده تعلق می گیرد. یک اتاق خواب مستر دارای خصوصیات منحصر به فردی است
که آن را ا

آرون افشار جانم باش
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام جانم باش
Aron Afshar - Janam Bash
موزیک : معین راهبر ؛ ترانه : عاطفه حبیبی ؛ گیتار : فرشید ادهمی
+ متن ترانه جانم باش از آرون افشار
جانم باش / نوشدارو بعد مرگ فایده نداره جانم باش
رخ نمایان کن و این ماه شب تابانم باش / جانم باش

ادامه مطلب
ببین جانم،راحت بگویمهر آدمی یک ساز دل داردباید صبر کنی...موزیسین ماهرش بیاید،ساز دلت را دستش بگیرد،کوکش کند و شروع کند به نواختن...تا با اجرای هر نت از بند جسم رها شوید روحتان در رویاهایتان برقصد...اگر ساز دلت را دست نابلد بدهی،از نواختنش نه تنها خودتان بلکه همه را عاصی میکنید...صبر داشته باش جانم...صبر#عمیر_رضایی 
دانلود آهنگ ریشه کرده غم به جانم علی رزاقی 
Download New Music Ali Razaghi – Rishe Karde Gham Be Janam
دانلود آهنگ جدید علی رزاقی به نام ریشه کرده غم به جانم با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
متن آهنگ ریشه کرده غم به جانم علی رزاقی 
 هی .. ریشه کرده غم به جانم ، دل شکسته ، جان خزانم
ریشه کرده غم به جانم ، دل شکسته ، جان خزانم

میباره خدایا هرشب ، اشک حسرت از نگاهم
میباره خدایا هرشب ، اشک حسرت از نگاهم
♥♥♥
غصه شده کار شبهام ، ای خدا زیاده دردام – غصه شد
دانلود آهنگ پازل بند به نام محشر
در این مطلب از سایت جذاب موزیک برای شما دوستان آهنگ زیبا و شنیدنی محشر از گروه پازل بند آماده کرده ایم
 Download New Song Puzzle Band / Mahshar With text and Quality Mp3 320 / 128 From JazabMusic
آهنگ محشر پازل بند
آهنگ محشر پازل بند

♬♬♬ متن آهنگ محشر پازل بند♬♬♬
♬♬♬ آمدی و آمدنت محشر به پا کرد ای جان جانم جانم ای جان جانم جانم ♬♬♬
♬♬♬ به چه شور و شرری یک دم به پا کرد ای جان جانم جانم ای جان جانم جانم ♬♬♬
♬♬♬ نور دیده آرمیده به برت عاشق تو ا
دانلود آهنگ جدید آرون افشار جانم باش
Download Ahang Jadid Aron Afshar Janam Bash
تکمیل آرشیو
متن آهنگ آرون افشار جانم باش
دانلود آهنگ جدید 
جانم باش
نوش دارو بعد مرگ فایده نداره
جانم باش
رخ نمایان کن و این ماه شب تابانم باش
جانم باش
داد از دل
بی قرارت شدم ای فریاد از دل
صبر من رفته دگر بر باد از دل
داد از دل
داد ای دل
دیوانه و دیوانه و دیوانه و مستم
غیر از تو و غیر از تو کسی را نپرستم
دل دست تو و مست تو و بسته به جانم
از عشقت حیرانم
غی
دانلود آهنگ جدید آرون افشار جانم باش
Download Ahang Jadid Aron Afshar Janam Bash
تکمیل آرشیو
متن آهنگ آرون افشار جانم باش
دانلود آهنگ جدید 
جانم باش
نوش دارو بعد مرگ فایده نداره
جانم باش
رخ نمایان کن و این ماه شب تابانم باش
جانم باش
داد از دل
بی قرارت شدم ای فریاد از دل
صبر من رفته دگر بر باد از دل
داد از دل
داد ای دل
غیر از تو و غیر از تو کسی را نپرستم
دل دست تو و مست تو و بسته به جانم
از عشقت حیرانم
غی
میشود تنها شویم یک بوسه از چشمت کنم؟حلقه ی پیوندمان را دزدکی دستت کنم؟میشود هر ثانیه نام مرا نجوا  کنی؟من بگویم “جان” ولی با بقیه بدتا کنی؟میشود آغوش تو منزلگه جانم شود!؟چشم تو جانم بگیرد عشق مهمانم شود؟میشود مردم بدانند من چقد دیوانه ام؟جز تو دیگر هیچ بینم با همه بیگانه ام.؟!آنقدر دیوانه ام تا هر که میبیند مراآه تلخی میکشد با خنده میپرسد چرا؟

"خدای قشنگم...سبیلوی از جآن عزیزتر...صبر و طاقتم رو بیشتر کن...تحمل بنده هات روز به روز سخت تر میشه و زخم هاشون عمیق تر و تن من خسته تر...توانم بده جانم...عزیزترینم"
+من کمتر پیش میاد به حال کسی غبطه بخورم اما اعتراف میکنم به تمام کسانی که مجبور نیستن توی یک سیستم گروهی که نتیجه ی کارت وابسته به کیفیت کار دیگرانه کار کنن حسادت میکنم...خسته ام از همکشیکی هایی که جز سختی و رنج چیزی برام نداشتن...از تک و توک پرستارهای ناجنسی که بدی هاشون باعث شد خوبی های
رسد روزی که جسم و جانم در این درد و گریه تمام کنم
شوق و لذت زندگی یک عمر با فکر تو حرام کنم
فقط مانده ام چگونه رنج بی تو و روزهای بی فروغ برق مانند
با حروف و کلمات و جمله های کم طاقت کلام کنم
شعر از #خودم #محسن_رفیعی
اینستاگرام: https://www.instagram.com/mohsen_rafieih/

دیگر نه می‌خواهم کسی را دوست بدارم و نه کسی مرا دوست بدارد...
نه یار میخوام، نه مار میخوام، نه غار میخوام، نه دلِ زار میخوام، نه شلوار میخوام، نه دار میخوام، نه روزگاریکه از من درآرد دمار میخوام، نه کار میخوام، نه کلبه‌ی تو جنگل و کوهسار میخوام، نه خون دل انار میخوام، نه آتش بیار میخوام، نه پار و پیرار میخوام، نه دار و ندار میخوام، نه بار میخوام، نه غصّه و غم روزگار میخوام، نه وصالِ با نگار میخوام، نه گل میخوام نه خار میخوام، نه دست ردشد
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم
دیگر اکنون با جوانان نازکن با ما چرا

ادامه مطلب
رسد روزی که جسم و جانم در این درد و گریه تمام کنم
شوق و لذت زندگی یک عمر با فکر تو حرام کنم
فقط مانده ام چگونه رنج بی تو و روزهای بی فروغ برق مانند
با حروف و کلمات و جمله های کم طاقت کلام کنم
#محسن_رفیعی
اینستاگرام: https://www.instagram.com/mohsen_rafieih/

دیگر نه می‌خواهم کسی را دوست بدارم و نه کسی مرا دوست بدارد...
نه یار میخوام، نه مار میخوام، نه غار میخوام، نه دلِ زار میخوام، نه شلوار میخوام، نه دار میخوام، نه روزگاریکه از من درآرد دمار میخوام، نه کار میخوام، نه کلبه‌ی تو جنگل و کوهسار میخوام، نه خون دل انار میخوام، نه آتش بیار میخوام، نه هند جگرخوار میخوام، نه پار و پیرار میخوام، نه دار و ندار میخوام، نه بار میخوام، نه غصّه و غم روزگار میخوام، نه وصالِ با نگار میخوام، نه گل میخوام نه
چیدمان :
سعی داشته باشید اتاق مدیریتی را به صورت رسمی چیدمان کنید .
گذاشتن نیم ست در جلوی میز میز مدیریتی ایده ی خوبیست برای جلسات کوچک ،
از طرفی اگر اتاق کافی و فضای کافی دارید سغی داشته باشید اتاق مدیریتی را از اتاق کنفرانس جدا کنید
و میز کنفرانس (برای جلسات مهم ) را در داخل اتاق مدیریت نگذارید. تا حریم اتاق مدیریتی محفوظ بماند.
داشتن یک کتابخانه در اتاق مدیریتی کمی اتاق مدیریت را دلنشین ت رو خاص تر میکند
از انتخاب و استفاده از کتابخانه در ات
از من به  آنه ی جوان...
سلام آنه جانم...امیدوارم در این روزهای سخت حالت خوب باشد...راستش را بخواهی هیچ کس مرا به این چالش دعوت نکرد،اما من سخت دلم هوایت را کرده بود...
آنه جانم،همدم روزهای آرام کودکی ام،نمیدانم تو الان کجای این دنیایی،اما امیدوارم از این روزهای ملتهب جهان به دور باشی...
راستی آنه جانم...میدانی من چندبار کلمه ی گرین گیبلز را سرچ کرده ام؟که بدانم کجای این جهانی؟میدانی چندبار چشمانم را بستم و خودم را همراه تو کنار متیو و ماریلا تص
بعد از هزار دور به‌ من‌ هم عجب رسیدجانم به لب رسید که جامم به لب رسیدبر روی آفتاب تو موی سیاه ریختیاللعجب چگونه در این صبح، شب رسید؟روز نخست، نوبت‌ ‌تقسیم تاب و تبتابش به موی تو، به من خسته تب رسیدوصل تو‌ واجب است و ‌خیال تو ‌مستحبصد شکر دست من به همین مستحب رسیدبختم سیاه گشت ز داغ تو، تلخ نهاین هم شباهتی که به من از رطب رسیدعلی مقدم (عاصری خراسانی)
کتاب سطرهای انفرادیشاعر: محنا امیری

تنها نشسته است غمی در اتاق منفنجان و چای کهنه دمی در اتاق منتو نیستی و خیس شده چشم پنجرهباران گرفته است کمی در اتاق منچون آفتاب بود ولی ساکت و صبورمی زد غروب ها قدمی در اتاق منوقتی به جای خاطره ها مانده جای تواین روزها صدای بمی، در اتاق من...!حس می کنم که گردنه ای سخت پیش روستجا مانده است پیچ و خمی در اتاق منبا واژه های توی سرم رنج می کشدهر پنجشنبه عصر غمی در اتاق من
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینس
– شالت
+متن موزیک آهنگ سالت با صدای راغب
Download Ahang Ragheb – Shalet

متن آهنگ شالت راغب
ای که پهلو زده بر قرص قمر چشمانتعالمی محو تماشای لب خندانتمن نگویم سخنی جزسخن از خنده ی توچه شود سر بگذارم به روی دامانتنکند روزی بگویی سخنی از حالت دلخوشم من به همین چند خبر از احوالتهمه ترسم شده چشمان گنهکار کار رقیب نکند زلف تو بیرون برود از شالتوای از چشم جادوگر تو کاش من بنشینم بر تو ای جان که تو تاج سرمی پیش آ نیمه دیگرمیجانم تو چه خوش نشسته ای به قلب ویران
این ساعت‌ها که می‌رسد دیگر دل توی دلم نیست... 
مثل سیر و سرکه دلم می‌جوشد...
مثل اسفند روی آتش جلز و ولز می‌کند... 
و انگار تمام زنان همسایه در دلم رخت می‌شورند بسکه دلشوره به جانم می‌افتد.‌‌..
.
شما خودتان رحم کنید به دل ما... 
و ارحم ضعف بدنی... 
اگر او را دیدید به او بگویید دوستش دارم اندازه ی تمام فاصله هایی که هیچ وقت حتی در خواب هایم هم کم نشد،بپرسیدهنوز هم من را دوست دارد؟اندازه یک تک زنگ، لااقل اندازه یک سکوت پشت تلفن همگانی...
.....
پی متن؛نمیدونم این متن مال کیه و از کیه...اما مال هر کی هس ...روح امواتش شاد ...همین!
متن آهنگ هوروش بند بنام شبای نیلوفری

صدا بزن منو بگیر ازم غمو شانه به شانهپا به پا بیا بگیر دست مرا ببر تو رویای شبونتنوازشم کن و دوباره عاشقم کن وبرای روییدن خنده رو لبات دلم میخواد خودم بشم بازم بهونتنیست بجز هوای تو در سرم با تو خوشم ای همه باورمآرام جان من تویی بمان کنار من همیشهمنو از این شبای نیلوفری از خواب خوش تا به کجا میبرینفس تویی و بس فقط بمان کنار من همیشهچشمانت منو سپرده دست رویابیا بشین در بر من تا خیره بشم به موج گیسوی چو دری
توی اتاق کار داشتم و نمی خواستم بچه ها متوجه بشن
چون اتاق ما جذاب ترین جای خونه واسه بچه هاس همه چی رو به هم میریزن
به علی گفتم من چند دقه تو اتاق کار دارم نیای پشت در سر و صدا کنی کوثرم بیاد سراغم /:
میگه: تو اتاق چیکار داری؟
گفتم: خب کار دارم دیگه
میگه: مامان جان همونطوری که شما اخبار می بینید و میخواید از همه چی سر دربیارید منم دوست دارم از همه چی سر دربیارم توی اون اتاق چی کار دارید؟
تا حالا تو عمرم اینجوری قانع نشده بودم /:
چندوقت پیش آمدم نوشتم به او حسودیم میشود 
حالا اما همه وجودم را حس های مختلف پر کرده دقیقا همان هایی که بخاطرشان حس حسودیم بیدار شده بود 
حالا مستقل تر از همیشه ام
حالا در خودم ترین حالت ممکنم 
حالا به نقطه ای رسیده ام که بخاطرش ستاره های آسمان را نگاه میکنم چشم هایم را میبندم و به این فکر میکنم دقیقا همانی شد که باید میشد 
من ... سه سال پیش اولین کلمه های درباره من این وب را اینگونه آغاز کردم : در جستجوی حقیقت با موهای بافته 
حالا موهایم را باف
پادکست جدید «برای تو از جانم میگذرم» از «محمدرضا امیری» و «Kina» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: برای تو از جانم میگذرممحمدرضا امیری - Kinaتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
New Piece: Desperate For YouMohammad Reza Amiri - KinaProducer by: HolySongteamRelease Date: 8 February 2020
Download
پادکست جدید «برای تو از جانم میگذرم» از «محمدرضا امیری» و «Kina» به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
• • • • • •قطعه جدید: برای تو از جانم میگذرممحمدرضا امیری - Kinaتنظیم: holysongteamتاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
New Piece: Desperate For YouMohammad Reza Amiri - KinaProducer by: HolySongteamRelease Date: 8 February 2020
Download
Download
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
روی تخت اتاق مامانشون دراز کشیدم. خورشید داشت از اینجا میرفت ولی هنوز لباس های براق خانه پشت سری مان خورشید را به خاطر داشتند و نور زرد قشنگی خالی اتاق را سوراخ کرده بود. پشت تصویر خورشید دراز کشیده بودم و صفحه های آخر دوباره از همان خیابان ها را میخواندم. همیشه تمام شدن ها غم انگیزه. این دفعه غم انگیز تر بود.
و تمام شد.
بلند شدم و توی اتاق خودم  رفتم؛ یکی از دو تا درچه کمدم رو باز کردم و کتاب رو گذاشتم روی صورت بزک کرده و لبخند زنان سیمین بهبهان
من از رعد و برق میترسم...و این یه اعتراف نیس!یه حقیقته که به همه میگم!
ینی وقتی سه تا پنجره تو سه جهت اتاق کمی بزرگتر از ۷ مترت باشه و نور رعد و برق کل اتاقو روشن کنه و تو بدونی بالاسرت هیچی نیس جز یه سقف شیروونی و طبقه بالایی نداری ....سکته میکنی...من که اینطوریم!تو اتاقی که عایق صدا نداره دیواراش!
به هر ترتیب که امشبو عاجزانه و بزدلانه میخوام برم اونور ...رو کاناپه سه نفرهه بخوابم...
هرقدر هم ترسو به نظر برسم‌...
نه تاب سر و صدا و لرزش اتاق در اثر تگرگ
دانلود آهنگ بگو جانم شهرام شکوهی

شهرام شکوهی بگو جانم ، دانلود آهنگ شهرام شکوهی بگو جانم ، Download Music Shahram Shokoohi Begoo Janam ، به همراه متن ترانه آهنگ بگو جانم صدایت میزنم گاهی بگو جانم / بگو جانم بگو جانم که جانم گفتنت جانم شده جانم / در این بی سامان که جان در سینه میمیرد

شهرام شکوهی بگو جانم ، دانلود آهنگ شهرام شکوهی بگو جانم ، Download Music Shahram Shokoohi Begoo Janam ، به همراه متن ترانه آهنگ بگو جانم صدایت میزنم گاهی بگو جانم / بگو جانم بگو جانم که جانم گفتنت جانم شده جانم / در این بی سامان که جان در سینه میمیرد
حلول ماه ربیع الاول بر عاشقان رسول الله تهنیت باد...
آمده فصل ِ،بهار ِ ناب ِ خوش عهدی
ربیعُ الاوّل و عالَم،همه به ذکر یا مهدی
شور و شعف از عطای حضرت حق بر همه دلها مبارک
شکفتن ِلاله های فخر و عزّت در دل ِ صحرا مبارک
امامت ِ مهدی ِ آل پیمبر یوسف زهرا مبارک
دارم ای آقا به سر هوای تو،حضرت مهدی جانم فدای تو
حضرت مهدی جانم فدای تو...
دیگر حوصله ام با من همکاری نمی‌کند، می‌دانم خسته است، به استراحت نیاز دارد، اما اکنون، در این سن، نه، اصلا حوصله ی عزیزم، همکاری لازم را با اینجانب به عمل آور، پس از مرگم به اندازه ی کافی وقت برای نبودنت هست.تو با این کم کاری ات به زندگی ام، به خودم ضربه میزنی، نزن جانِ من، نزن

تیزی میان خنده هایم فرو میکنی و من را میخراشی، کلماتت را به تن زخمی افتاده گوشه اتاق شلیک میکنی و من چشمهایم را میبندم تا قطره اشکی که قرارست بریزد در تلاطم چشمهایم محو شود. تو من را از من و ازتمام لحظه هایی که قرار بود زندگی کنم متنفرکردی، تو مرا هرشب به جهنم ارزوهایم کشاندی و من هرلحظه از حس دختربودنم زار زدم. تو بودی همیشه که مرا از خودم میرنجاندی که زورم نمیرسد خودم را دوست داشته باشم. حرفهایت من را میکشت و تو لذت میبردی از منی که برق غم هر
پارتیش بندی اتاق های دفاتر کار :
صندلی_اداری_ارگونومیک
پارتیشن ها انواع بسیاری دارند :
پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای دو جداره
پارتیشن تمام mdf
پارتیشن mdf  و شیشه
پارتیشن فریم الومینیومی
برای جدا کردن فضاهای کارمندان می توانید از پارتیشن استفاده کنید.
پارتیشن شیشه ای نقش مهمی در بزرگ نشان دادن فضای شما دارد .
برای اتاق مدیریتی اگر میخواهید از پارتیشن استفاده کنید ، پارتیشن های تمام mdf گزینه مناسبی می باشد.
چیدمان میزهای اداری :
اتاق
مده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
@resanedameshgh
مشاهده مطلب در کانال
در این دنیا که همه سگ دو می زنند تا چیزی بشوند، تو دنبال "هیچ" شدن باش. فانی محض شو. فرض کن مرگ حالا آمده است و تو آرام آرام هرچه داشته داده ای و تمام. نه بسته دل به هیچ کس، نه بسته جان به هیچ جا. رها باید شد ازین همه کثرت، رها. مثل آنکه می گفت، "در عدم افکندم آخر خویش را/ وا رهاندم جانِ پر تشویش را". نیّت کن که می خواهم در بین این همه هیچ نخواهم‌، به هیچ چیز نرسم، هیچ آرزویی، هیچ گفت و گویی، مطلقاً هیچ باشم. آنچه گفته اند و فرض است را انجام دهم و تمام. ت
نیازی نیست همه لباس های خود را به طور همزمان داشته باشید ، بنابراین بسته بندی لباس هایی را که اغلب نمی پوشید ، شروع کنید. اگر زمستان است ، شاید لباس تابستانی خود را باز کنید. فقط بعضی از لباس ها را بگذارید تا به قسمت های متحرک بپوشید - لباس روزمره یا لباس کار. اگر حرکت اسکی در سطح کشور را انجام می دهید ، بسته به چند روزی که برنامه ریزی دارید تا کل حرکت تمام شود ، باید لباس های بیشتری را آماده کنید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی بسته بندی کمد لب
Hoorosh Band
Shabhaye Niloofari
#HooroshBand
صدا بزن منو بگیر ازم غمو 
شانه به شانه پا به پا
بیا بگیر دست مرا 
ببر تو رویای شبونت
نوازشم کن و 
دوباره عاشقم کن و 
برای روییدن خنده رو لبات
دلم میخواد خودم بشم بازم بهونت
نیست بجز هوای تو در سرم
با تو خوشم ای همه باورم
آرام جان من تویی
 بمان کنار من همیشه
منو از این شبای نیلوفری
از خواب خوش تا به کجا میبری
نفس تویی و بس فقط بمان کنار من همیشه

چشمانت 
منو سپرده دست رویا
بیا بشین در بر من تا 
خیره بشم به موج گیسوی 
چو در
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
یا فاطمه معصومه اطلبنا بزیارتک

از غربتت این روزها، جانم به لب آمد
عرض ارادت کم شد و قحطِ ادب آمد

کهف الوری بودی و ما در خانه ها ماندیم
دور از شما، انواع بیماری و تب آمد

دجال ها گفتند بیماری است، برگردید
زاهد مردد ماند و از صحنت عقب آمد

جان را فدایت می کنیم، امروز اما نه !!!
از وعده های بی عمل، جان در عجب آمد

عاشق نخوانم که خجالت می کشم بانو
دیدی اگر من را بگو دنیاطلب آمد

ماه رجب ماه تشرف بر کریمان است
دشمن دقیقا با هدف، ماه رجب آمد

بستن
اتاق کاملا سفید
با رنگ رگ هایم ست
روزها به این فکر میکنم که چرا اتاق پرده ندارد
و یادم میرود
و شب به این را میفهمم که چون اتاق من پنجره ندارد
و یادم میرود
و صبح دوباره....
در میان تمام سفیدی ها
یک لیوان پر از فراموشی های تاریکی خود نمایی میکند
اسمش این نیست ولی من اسمش را گذاشته ام : فراموش های تاریک!
این صد و یکمین لیوانی است که باید سر بکشم
چون دکتر ها میگویند این تو را از ذهن من دور میکند
من که باور ندارم
اما سر میکشم
تمامش را
یک جا و یک نفس
باز
سرود میلاد امام حسن عسکری علیه السلام
خورشیدِ نورِ دلبری یا مولا
آقا امامِ عسکری یا مولا
جانم حسن جانم حسن یا مولا...
شد ربیع و الثانی و،موسم شور و سرور
ذکر جان عاشقان،آیهٔ تطهیر و نور
شد ربیع و الثانی،وقتِ شور و دلبری
کرده گل بر هر لبی،یا امامِ عسکری
سوره عشق و ایمان،ای که جانی و جانان
میگویم عاشقانه،خوش آمدی مولا جان
خوش آمدی مولا جان...
خورشیدِ نورِ دلبری یا مولا
آقا امامِ عسکری یا مولا
جانم حسن جانم حسن یا مولا...
جشن میلاد تو و،شوق دل شد بی
چیدمان اتاق خواب جدید

چیدمان اتاق خواب

سؤالی که در ابتدای کار ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چطور می توان این کار را به درستی انجام داد. خیلی راحت، فقط کافی است که روش های توصیه شده را اجرا کنید.
استفاده از گلهای تازه برای تزیین اتاق خواب:
استفاده از گل نیز می تواند راهی برای زیباتر کردن اتاق خواب باشد؛ با توجه به این نکته که بعضی از افراد طرفدار گلهای خشک هستند و بعضی دیگر طرفدار گلهای طبیعی که این کار با توجه به سلیقه و علاقه ی شخص
دانلود آهنگ رضا بهرام لبخند بزن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * لبخند بزن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا بهرام باشید.

دانلود آهنگ رضا بهرام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Bahram called Labkhand Bezan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه رضا بهرام به نام لبخند بزن
دلبر جانم بی اجازه قلب ما بردی کجا بردیای عشق جانم هر نفس را بی هوا بردی کجا بردیبی منت تورا دوس دارم بی علت تورا
چیدمان اتاق نوزاد
از آنجایی که دختر ها از روحیه حساستری نسبت به پسرها برخوردارند,در نحوه چیدمان ودکوراسیون اتاق نوزاد دختر از حساسیت بیشتری داشته باشیم.در ادامه درمورد موارد زیر در مورد اتاق نوزاد دختر صحبت میکنیم
• رنگ دیوار اتاق دختر
این مطلب را نیز بخوانید:رنگ دیوار اتاق نوزاد دختر
• تاثیر نورپردازی در اتاق دختر
• نحوه چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب
در سایت معتبر www.livescience.com مقاله روانشناسی رنگ را بخوانید
#شعر_مهدوی
 "وعده ی دیـــــــدار ِ ما
می رود از بام دل این اضطراب ِ بی صدا
می زند بر چشم ِ شعرم سرمه ی نور خدا
تا کتاب ِ چشم ِ نرگس شد مرور از عمق ِ جان
پرسشی هرگز نــَمانــَد از درون ِ مـــــــاجرا
نام او سر حلقـــه ی قاب ِ زمین و هم زمان
آفتـــــاب ِ لم یزل ،هم کـــــهکشان ِ راه ما
ای حضور ِ حاضرت ظــــــهر تمام سایه ها
نیــــــمه ی جانم شوی ای ماه کامل بی ریا
شعبه ای از عشق تو سر فصل جانم می شود
انشعـــــــاب ثروت ِ دنــــــــیا و عــقبایم شمـ
برای طراحی اتاق پسر به نکات زیر حتما توجه کنید
• رنگ اتاق پسر
• نورپردازی اتاق پسرانه
• انتخاب سرویس خواب مناسب
• محل قرار گیری سرویس خواب کودک
رنگ اتاق و تاثیری آن در دکوراسیون اتاق جوان ما
رنگ ها به سه نوع رنگ گرم ,رنگ سرد و رنگ خنثی تقسیم بندی میشود . از لحاظ روانشناسی رنگ ها , تاثیر هر رنگ روی کودک متفاوت خواهد بود و در صورتی که این تاثیر ها را بدانیم به راحتی میتوان از این علم به نفع خودمان ودکوراسیون اتاق پسر مان استفاده کنیم . استفاده ار

قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر  وجود دارند که سه سال است چیزی نخورده اند.
کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟ جواب در ادامه مطلب

ادامه مطلب
انسان به صورت میانگین یک سوم عمر خود را در اتاق خواب می‌گذراند و تزیین این فضای خصوصی آرامش بخش اهمیت زیادی دارد. از طریق مبلمان، دکوراسیون و تزیین دیوار می‌توانید اتاق خوابی منحصر بفرد داشته باشید. در این مطلب با ۱۲ روش مختلف تزیین دیوار اتاق خواب را یاد بگیرید و از ایده‌های جالب آن استفاده کنید.
اگر از چیدمان و فضای اتاق خواب خود راضی نیستید و دوست دارید آن را دستخوش تغییراتی جالب کنید، نگران نباشید.  در این مطلب قصد داردیم با ۱۲ ایده خا
کی‌بانو جان، صبح که از خواب بیدار شدم، دیدم آسمان سراسر ابریست. برایت چند خوشه باران چیده‌ام، چترت را فراموش نکن؛ امروز هوا بارانی‌ست.
شما به اندازه‌ی تمام چیزهای بد خوبید. مثلا به اندازه‌ی انتظار طولانی برای عبور از چراغ قرمز، به اندازه‌ی شاخص آلودگی هوا، به اندازه‌ی سرمای دست کودک دست‌فروش و به اندازه‌ی تمامی زباله‌های مسافر در اقیانوس‌ها. اصلا در روزگاری که بدی‌ها سر به فلک کشیده‌اند و خوبی‌ها دارند تمام می‌شوند، شما را باید ب

دلبری کن برای خودت جانم .یک روز هم برای خودت باش .برای خودت آواز بخوان .قربان صدقه خودت برو .حواست به جزئیات خودت باشد .چقدر خودت را بلدی ؟!حال و احوال افکارت چطور است ؟دلت هوای چه کسی را کرده ؟خوب من ؛ کمی برای خودت وقت بگذار .غم ها و کینه هایت را بنویس و تا جایی که ممکن است ریز ریز کن!حیف است خودت را در گیر این همه احساسات بی نتیجه کنی .تا کی چشم هایت آرامش را کم داشته باشند ؟کمی خودت را بلد باش .مهربان باش با خودت .تو باید تکیه گاه امنی برای خود
قسمت اول را بخوان قسمت 91
دایزه از جایش بلند شد و به من که کنار مصیب نشسته بودم گفت:" بروپس دختر" خودم را کنار کشیدم و دایزه وقتی دست بر شکم مصیب گذاشت گفت
- زود تاغار را آب یخ کن و بیاریه تیکه کهنه هم بیار
بی حرفی از اتاق بیرون زدم و به سمت مطبخ رفتم. نفسم گرفته بود و دلشوره به جانم چنگ می انداخت .سریع تاقار را آب کردم و به اتاق برگشتم نصیر که کلافگی ام را دیده بود «یالله»گویان پشت سرم به اتاق آمد وگفت:
- ماهرخ چی شده اینقدر آشفته ای؟
دستم را بر پیش
برای دیوار اتاق نوزاد دختر بیشتر باید از رنگ های شاد و لطیف استفاده کنیم .ترکیب رنگ های شاد مانند صورتی نارنجی سبز لیمویی و سفید بسیار برای اتاق نوزاد دختر مناسب خواهد بود .البته رنگ های اتاق نوزاد دختر فقط به این چند رنگ محدود نمیشود و میتوانید در این لینک به طور مفصل در مورد آن بخوانید.
برای چیدمان اتاق نوزاد دختر رو میشه به راحتی یک اتاق خوشگل و دلباز طراحی کرد.
اهمیت ایمنی و زیبایی فرش برای هیچ کسی پوشیده نیست ، فرض کنیدکه کودک شما روی چنین فرش نرمی بازی کند . سپس به سمت مبل راحتی خود رفته و یک کتاب نقاشی را رنگ آمیزی کند.طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد شما بقدری جذای است که مطمئن باشید کودک شما حاضر نخواهد شد از اتاق خود بیرون بیاید و بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری خواهد کرد.
تولد داریم ، تولد خوش صدا ترین شومارِ دنیا:)
تولدت مبارک اقلیما جانم :)
دوستت دارم عمیقا:)
انرژی مثبت جانم ، خوش اخلاق، نصیحت کننده درجه ۱، پایه ترین، هیچ اختلاف سنی حس نمیکنم ، قطعا همه نزدیکاتم باهات اینطورن:) و خوش به حالشون تورو دارن :)
+من که میدونستم تولد کی هست ، نباید زود پست میزاشتی شومار:)
تولد داریم ، تولد خوش صدا ترین شومارِ دنیا:)
تولدت مبارک اقلیما جانم :)
دوستت دارم عمیقا:)
انرژی مثبت جانم ، خوش اخلاق، نصیحت کننده درجه ۱، پایه ترین، هیچ اختلاف سنی حس نمیکنم ، قطعا همه نزدیکاتم باهات اینطورن:) و خوش به حالشون تورو دارن :)
+من که میدونستم تولد کی هست ، نباید زود پست میزاشتی شومار:)
تصمیم گرفتم مثل یک انسان عاقل جزوه را بخوانم. فارما را شروع نکرده ام و دلم شور میزند، پاتو رو از اول دارم میخوانم و امیدوارم بشود همه را تمام کنم!
توی اتاق درس میخوانم، زینب هم درس میخواند. از صبح است که هیچ حرفی نزدیم. فقط وقتی صدای جارو کشیدن اتاق روبرویی آمد گفتم: این ها هم که هر روز جارو میزنند. و دیگر هیچ حرفی رد و بدل نشد.
هوا هوای بعد از باران است و کاش میشد در خوابگاه نبود! اما نهایت وقتی که بتوانم برای خودم صرف کنم این است که اینجا بنویسم
راغب شالت
دانلود آهنگ جدید راغب به نام شالت
Download New Music Ragheb - Shalat

ای که پهلو زده بر قرص قمر چشمانت عالمی محو تماشای لب خندانتمن نگویم سخنی جز سخن از خنده ی تو چه شود سر بگذارم به روی دامانتنکند روزی بگویی سخنی از حالت دلخوشم من به همین چند خبر از احوالتهمه ترسم شده چشمان گنهکار کار رقیب نکند زلف تو بیرون برود از شالتوای از چشم جادوگر تو کاش من بنشینم بر تو ای جان که تو تاج سرمی پیش آ نیمه دیگرمیجانم تو چه خوش نشسته ای به قلب ویرانم از همان لحظه
راغب شالت
دانلود آهنگ جدید راغب به نام شالت
Download New Music Ragheb - Shalat

ای که پهلو زده بر قرص قمر چشمانت عالمی محو تماشای لب خندانتمن نگویم سخنی جز سخن از خنده ی تو چه شود سر بگذارم به روی دامانتنکند روزی بگویی سخنی از حالت دلخوشم من به همین چند خبر از احوالتهمه ترسم شده چشمان گنهکار کار رقیب نکند زلف تو بیرون برود از شالتوای از چشم جادوگر تو کاش من بنشینم بر تو ای جان که تو تاج سرمی پیش آ نیمه دیگرمیجانم تو چه خوش نشسته ای به قلب ویرانم از همان لحظه
دوش  هوا
دوش  هوا و پرده هوا اتاق های خالص محیط های کنترل شده برای تولید محصولات آلوده را فراهم می کنند. دوش هوای آزاد در حفظ این تنظیمات پاک کننده حیاتی با حذف ذرات سست از آلودگی از مردم و محصولات قبل از ورود به اتاق تمیز نقش حیاتی دارند.
دوش هوا تمیز کردن باعث کاهش نقص محصول و افزایش تولید می شود. این دستگاه ها همچنین می توانند با کاهش کل بار آلودگی عملکرد و کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری برای اتاق تمیز خود را بهبود بخشند. بدون یک فرایند "قبل از
برای تعریف مناطق خانه از فرش استفاده کنید
از یک فرش برای تعریف یا جدا کردن مناطقی از قبیل صندلی و یا میز ناهار خوری و سایر سالن ها استفاده کنید. این روش در اتاق های بزرگتر که نیاز به تعریف دارند مفید است.

تنوع ایجاد کنید
برای ایجاد تنوع در یک فضا می توانید از فرش استفاده کنید. هنگامی که از دو فرش در یک اتاق استفاده می کنید ،باید به این نکته توجه داشته باشید که فرش های با اندازه یکسان می توانند اتاق را به دو بخش تقسیم کنند. برای ایجاد حس تنوع از
ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟
ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ عنوان مقاله امروز ما می باشد که به امکانات آن می پردازیم و نکاتی را بازگو می کنیم که  برای انتخاب مناسب میز مدیریتی اداری به شما کمک شایانی می کند پس در ادامه همراه ما با مقاله ” ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ ” باشید تا با ترفند های یک انتخاب ایده آل آشنا شوید .
مدیریت یک سازمان و اداره مغز اصلی آنجا می باشد . تمام تصمیم گیری های مهم برای حال و آینده یک شرکت از اتاق م
در زبان انگلیسی کلمات پرکاربردی وجود دارند که آگاهی از نحوه کاربردشان و تسلط بر قواعد مربوط به آن‌ها ضروری است. کلمه Enough یکی از این موارد است که در این گفتار به آن خواهیم پرداخت. به طور مشابه در گفتارهای گذشته دیدیم که چطور کلماتی همچون Like و As نیز از این دسته‌اند.
کلمه Enough  در زبان انگلیسی هم می‌تواند کیفیت یک صفت یا adjective را وصف کند. هم می‌تواند کیفیت یک قید یا adverb را بیان کند. هم این توانایی را دارد که همراه یک اسم یا noun بیان شود. و حتی می‌تو

محک _صندلی اداری
هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی فضای اداری (شرکت، کارخانه ) وقتی به اتاق مدیریت میرسید ، بهترین ایده را در نظر داشته باشید.
اتاق مدیریتی یکی از مهم ترین اتاق ها به حساب می اید و نسبت به دیگر فضاها باید متمایز باشد.
اکسسوری ها :
اکسسوری هایی که در اتاق مدیریت استفاده میشود باید مناسب و فکر شده باشد از چیدن هر اکسسوری در اتاق مدیریتی جلوگیری کنید.
استفاده از تابلویی مناسب، یا ست رومیزی ای که در حین سادگی ، شیک باشد می تواند نمای
عقربه های ساعت تند و تند می دویدند گویی زمان دنبالشان کرده بود و من تو را جایی میان ساعت دوازده تا دو گم کردم و شنهای ساعت تمام شد. انگار زمان آنها را بلعیده بود.  
تو جایی میان شعرهای شهریار آمدی، جانم به قربانت و جایی لا به لای شعرهای سعدی رفتی دامن کشان من زهر تنهایی چشان و شنهای ساعت تمام شد و زمان خاطراتت را بلعید و قی کرد بلعید و قی کرد بلعید و قی کرد. 
دلتنگ شده ام !!!
از دلتنگی کسانی که دوستشان دارم...
دلتنگ تمام نبودن ها... 
دلتنگ تمام آرزوهای بر باد رفته یک.پروانه ی پریشان 
که به دنبال هستی خود حول یک چراغ می‌سوزد... 
فقط باید عاشق باشی تا درد سوختن را نفهمی. .. 
شاید پروانه نیز دنبالت می‌گردد ... 
که اینگونه دل ب دریای سرخ می‌زند...

امروز رفتم عمل کردم سرمو...افتضاح بود .واقعا افتضاح.انگار اون امپول بی حسی به درد لای جرز در هم نمی خورد
مردمو زنده شدم تا توده دراومد
کاش تموم بشه این روزا ...خسته ا
دستم به قلم رفت وهیچ واژه ای وصف تو نشد!...
قلم از وصف تو بی رنگ ماند...
و به لرزش در آمدند دستان بی جانم...
کاغذ از هق هق به کنجی لغزید...
سوسوی نیمه جان چراغ به خاموشی گرایید...
تمام کائنات اطرافم را دیدم که به احترام تو بر زمین فرود آمده بودند...
و من خاکستر شدم از تمام وصفی که نتوانست تورا در خود بگنجاند!...
این چنین شد که به سخن بزرگواری*رسیدم که می گفت:"فاطمه.فاطمه است"
*دکتر علی شریعتی
دست را با دست نگاه می‌دارم، مباد رقصش عبور مهیبت از جانم را رسوا کند. دست را با دست نگاه می‌دارم، کس نفهمد چه در جانم می‌گذرد، هرچند دوست راز دل دوست می‌داند و به رو نمی‌زند.
بر این ارتفاع مهیب می‌لرزم. هرگز اینجا نبوده‌ام. بر جاده‌های باریک همچو مو می‌گذرم. دست را با دست نگاه می‌دارم، مباد عریان کند راز در پرده را. هرچند نزد دوست عریانم. دوست می‌داند و به رو نمی‌زند.
من خوار می‌گذرم، من ذلیل و ناتوان از این همه حرکت عظیم در جانم. من خود ر
استفاده از وسایل تزئینی در سقف و دکوراسیون اتاق کودک در عین حال که اتاق کودک باید فانتزی و هیجان انگیز به نظر برسد، ولی پیدا کردن آسایش و آرامش در دکوراسیون اتاق کودک باید حرف اول را بزند.بهتر است از آویزهای زیبا، رنگی و براق که در زمینه رنگ اندکی متضاد با فضای اتاق باشد، استفاده کرد.طرح ماه و ستاره با احساس نگاه به آسمان می تواند خوابی آرام و لذت بخش برای کودک ایجاد کند.
بسم الله الرحمن الرحیم...
مسافرم برگشت.....
با کوله باری از تجربه با کوله باری از خاطره....
پلاکش رو که از گردنش درمی اورد گفت:بعد از 81روز این از  من جدا میشه....
ولی من که میدونم پلاک جدا شد ولی هیچ کس نمیتونه هوایی که به سرش افتاده رو ازش جدا کنه....
خداروشکر 
که فداییه زینب سلام الله شدی 
جانم  همه وجودم فدای فداییه زینب سلام الله...
هر چند ، شما نباید به آن رنگ ها اجازه دهید که تنها رنگ های مورد استفاده ی شما در دکوراسیون داخلی باشند . نکته ی کلیدی در این بخش این است که ، شما رنگ هایی را ترکیب کنید که قبلا در بخش های مختلف اتاق از آن ها استفاده کرده اید . این موضوع را می توانید در عکس بالا مشاهده کنید . علاوه بر این ، شما باید در نظر بگیرید از مواد و وسایلی استفاده کنید که رنگ خاصی نداشته باشند . کاغذ دیواری یا دیوار های کاذب در دکوراسیون داخلی می تواند یک وضعیت خوب در سقف شما
دانلود آهنگ آرون افشار هنرمند و خواننده پاپ و آهنگساز کشورمان آرون افشار که این روزها نظر بسیاری را به خود معطوف کرده است و یکی از محبوب ترین آهنگ های وی به نام جانم باش که طرفداران زیادی را برای وی جذب کرده است. سبک خاص آرون افشار و صدای دلنشین وی سبب شده که مخاطب مجذوب او گردد . آرون افشار با حضور در برنامه تلوزیونی خندوانه به مجری گری رامبد جوان در نوروز 1398 و اجرای آهنگ زیبای جانم باش توانست بر شهرت خود بیفزاید. به گفته وی معین راهبر که مدیر
دخترم، همیشه اول "نه" بگو! بعد فکر کن ببین ارزششو داره یا نه! همیشه اول "نه" بگو چون من تو رو می‌شناسم. اگه فقط یه لحظه فکر کنی به این‌که صرفا ممکنه بعدا با اون آدم چشم تو چشم بشی دیگه هیچ‌وقت جرئت نمی‌کنی نه بگی!
به‌هرحال احساس می‌کنم پشیمونی از رد کردن چیزی خیلی بهتر از قهر کردن با خودته سر تو رودربایستی موندن! :)

پ. ن1: مایه مباهاته که دیروز یه قرون پول اضافه هم استفاده نکردم! ولی دیگه وقتی رسیدم خونه داشتم از گشنگی میمردم:)
پ. ن2: دیروز برنامه
اتاق های فن در تهویه مطبوع باید چگونه طراحی شوند؟

اتاق های فن دارای تجهیزات تحویل هوا HVAC هستند و ممکن است شامل شوند  سایر تجهیزات دیگر. اتاق باید فضایی برای آن داشته باشد  حذف فن (ها) ، شافت (ها) ، کویل ها و فیلترها. نصب ، تعویض ،  و نگهداری از این تجهیزات باید در نظر گرفته شود  هنگام قرارگیری و تنظیم اتاق  اتاق های فن در یک زیرزمین که دارای هوای هوایی برای ورودی خارج است  هوا مشکل بالقوه ای را ارائه می دهد. دریافت هوای کم یک نگرانی امنیتی است
سالهاست که " فراق" بر تنم تازیانه می زند .

آرام جانم...
من...
این روزها...
دور از تو...
با خیالت زندگی می کنم...
در خیالم تو را به آغوش می کشم...
زمانی که دلم می گیرد ...
با تو...
با خود تو...
درد و دل می کنم...
شکوه می کنم از هر آنچه مرا آزرده...
سرم را روی شانه های خیالی ات می گذارم و بلند بلند می گریم...
 و اینگونه میان آغوش خیالی ات ، آرام می گیرم....
تمام خیابان ها و کافه های شهر را، دست در دستان خیالی تو ، پرسه می زنم...
روی صندلی های ایستگاه اتوبوس می نشینم و  به
خرید اینترنتی کفپوش اتاق کودک

کفپوش اتاق کودک را چگونه میتوان با ارزان ترین قیمت خرید نمود؟ مرکز فروش این کفپوش کجاست؟ این مجموعه آماده فروش این محصول با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور است.
#خرید_اینترنتی
#خرید_اینترنتی_کفپوش_اتاق_کودک
#کفپوش_اتاق_کودک
#کفپوش_اتاق_کودک_خرید_اینترنتی
#کفپوش_کودک_خرید
#خرید_کفپوش_کودک
Online_shopping_for_baby_room_flooring#
tabankafpoosh#
bazarkafpoosh#
kafposhiran#
kafposhkade#
kafposhsaz#
tabanfoam#

کفپوش اتاق کودک را چگونه میتوان با ارزان ترین قیمت خرید نمود؟ مرکز فروش این کفپوش کجاست؟ این مجموعه آماده فروش این محصول با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور است.
#خرید_اینترنتی
#کفپوش_اتاق_کودک
#کفپوش_کودک_خرید
#خرید_کفپوش_کودک
tabankafpoosh#
bazarkafpoosh#
kafposhiran#
kafposhkade#
kafposhsaz#
tabanfoam#
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در پیامی به کنفرانس ایران گرین از آمادگی کامل اتاق تهران و بخش خصوصی ایران برای همکاری با کشورهای مختلف در زمینه تولید و تجارت غلات و محصولات کشاورزی خبر داد.

کنفرانس دو روزه ایران گرین (Iran Grain) با همت اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس و با حمایت و پشتیبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، از صبح دوشنبه 11 آذرماه 98 در محل هتل اسپیناس تهران آغاز به کار کرده است. در مراسم افتتاحیه این کنفرانس م
دانلود آهنگ علیرضا جاوید ماه تمام + متن و کیفیت عالی
امروز ترانه ماه تمام به صدای علیرضا جاوید را با دو کیفیت آماده کرده ایم
Exclusive Song: Alireza Javid | Mahe Tamam With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ ماه تمام علیرضا جاوید
ای ماه تمامم شیرین سخنم جانم عشق سینه سوزت آتش زده بر جانماز حال دل من تو چه دانی …دیوانه ترم کن با زلف پریشانت من مست نگاهت خیره به دو چشمانتاز حال دل من تو چه دانی …ای کاش ای کاش دلت حال مرا داشت قلبت ای کاش مرا بی تو نمیذاشتای کاش ای کاش
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یا اباعبدالله یا اباعبداللهیارا دلبر و دلدارا ماه جهان آرا میکشد عشق تو آخر سر ما راجانا سید و مولانا حضرت سلطانا تشنه تو هستم سید العطشاناجانم جانم به صدای نوکرات به دلهای مب

#خرید_اینترنتی
#کفپوش_اتاق_کودک
#کفپوش_کودک_خرید
#خرید_کفپوش_کودک
tabankafpoosh#
bazarkafpoosh#
kafposhiran#
kafposhkade#
kafposhsaz#
tabanfoam#
روزمون با صدای جیغ های گوش خراش زن اتاق 9 که سخت زایید،خیلی سخت زایید شروع شد و شبمون داره با جیغ های بلندتر زن تخت 7 که میگه من مطمئنم نمیزام ادامه پیدا میکنه...روز تستیکولاری بود کلا!
+هیچوقت توی زندگیم اندازه ی بخش زنان جیم زن و در رو و درس نخون نبودم.کلا وجهه ای از خودمون نشون دادیم که امید تمام اتندینگ رو ناامید کردیم و نهایتا به این نتیجه رسیدن که ولمون کنن به امان خدا.راضی ام از اپروچی که توی این ماه های آخر در پیش گرفتیم...والا:)
باهام حرف ب
برگردیم به زمان هاى قدیم
به ما تکنولوژى نیامده جانم
برایت نامه مینوسم!
از مبدأ معلوم، به مقصدِ نا معلوم
عزیزِ جانم؛ سلام!
کلام را کوتاه میکنم!
ملالى نیست جز دلتنگى هاى هر شب
و مرورِ تمامِ خاطراتى که
اى کاش از ذهنَت پاک نشده باشد!
همین!
دلتنگِ "تو"، "من"
ادامه مطلب
یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگی مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگی کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب
وصیت نامه شهید جهان آرا

شهید محمد جهان آرا ، فرمانده سپاه خرمشهر بود که خاطره مقاومت جانانه او نیروهای تحت امرش در این شهر ، بخشی از تاریخ ایران است. او به هنگام آزادی خرمشهر ، به خیل شهدا پیوسته بود و همرزمانش بعد از فتح خرمشهر ، به یادش می خواندند: " ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته... "
از روزی که جنگ آغاز شد تا لحظه ای که خرمشهر سقوط کرد یک ماه بطور مداوم کربلا را می دیدم. «ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین».

بارپر
دانلود آهنگ جدید امیر نجفی دلبر جانم
Download New Music Amir Najafi Delbar Janam
آهنگ جدید امیر نجفی بنام دلبر جانم
میگی که از دنیا خسته شدم سیرم دستام و هی پس میزنی و میگی نمیگیرم
عاقبت قصه ی ما هرچی که بود تمومه میگی یه جور برو که خاطراتتم نمونه

ادامه مطلب
خوبیم! شبکه خبر و استانی داره میگه آروم باشین. مامان خوراکیای قابل حمل رو گذاشته دم دست که اگر شرایط اضطراری شد؛ برداریم بریم پشت بوم! آب هنوز وارد خونه‌مون نشده. جات خالی داشتیم حرف میزدیم سیل بهتره یا زلزله. همینطور داره تجربه‌هامون متنوع‌تر میشه جانم! من کلی خاطره دارم برای بچه‌هامون تعریف کنم!
رجب هم داره نرم نرمک جاشو میده به شعبان، حواست هست؟
من روزه‌هامو گرفتم. دعاهامو کردم. دخیل‌ نگاهمو اما نگه داشتم برای چشمهات و...
اگر اینقدر نشد
خدایا شکرت ده دقیقه پیش گفتم نمیشه رو بهارخواب خوابید خیلی گرمه 
بابا رفت تو اتاق و پنکه رو برد! 
هر شب تو هال می خوابه و پنکه قدیمیو میزنه (همین کوتاه ها) امشب گفتم منم میرم تو هال جلو پنکه 
رفت تو اتاق گفتم خوب تو اتاق رو تخت بخوابه پنکه قد بلنده رو می بره به درد من نمیخوره 
کوتاهه رو هم که اگه روشن کردم و فیلم و میتینگ شد که دو تا پنکه روشن نباشه و ما الان رو بهارخوابیم مشکل نداریم و... اصلا اگه پسر اول خواست تو اتاق خودش روشن کنه چی؟ 

خوب باد ب
خوبیم! شبکه خبر و استانی داره میگه آروم باشین. مامان خوراکیای قابل حمل رو گذاشته دم دست که اگر شرایط اضطراری شد؛ برداریم بریم پشت بوم! آب هنوز وارد خونه‌مون نشده. جات خالی داشتیم حرف میزدیم سیل بهتره یا زلزله. همینطور داره تجربه‌هامون متنوع‌تر میشه جانم! من کلی خاطره دارم برای بچه‌هامون تعریف کنم!
رجب هم داره نرم نرمک جاشو میده به شعبان، حواست هست؟
من روزه‌هامو گرفتم. دعاهامو کردم. دخیل‌هامو اما نگه داشتم برای چشمهات، دستهات و...
اگر اینق
سلام مادر جانم...بهترین همدم و مرهمکه مقامت بلند استاما برای ما بنده های سیاه سوخته همارزش قائلی...اصلا گاهی خودت پا پیش میگذاریو دست دل لجبازم را می‌گیریمی‌کشی تا آغوشت...و من یکباره غرق نور می‌شوم...آن لحظه هایی که تنهای تنها میشومو دوست دارم هیچکس صدای قلبم را نشنود...مادراز شما چه پنهاندیشببه اندازه تمام روزهایی که گریه نکرده بودمآرام شدم.دیشبحال همان دختر بچه ی ساده ای را داشتم که هرگاه دلش میگرفت، هیچکس را نمیخواستمی‌رفت توی کمدزانوه
همه آنانکه در مدیریت و یا نگهداری بخشهای مختلف اتاق سرور فعالیت میکنند میدانند که بخش کولینگ یا تهویه اتاق سرور کلیدی ترین بخش در اتاق سرور برای داشتن یک اتاق سرور فعال و بدون قطع شبکه است البته وجود یک سیستم تهویه مطمین به تنهایی دلیلی بر عدم قطع سیستمهای سروری نیست اما عدم وجود یک تهویه مناسب حتما دلیل موجهی برای قطع پی در پی سیستمهای سروری خواهد بود بنابر این تمامی مسئولین امر بخش تهویه و اتوماسیون تهویه اتاق سرور را بخش بسیار مهمی در نگ
چشم‌هایش را مقابل آینه تنگ می‌کند و می‌پرسد دوباره؟ کمی عقب می‌کشد و با سردی پاسخ می‌گوید: دوباره. می‌پرسد آخر چرا؟ پاسخ می‌گوید درد دارم خسته‌ام، ملال به جانم نشسته. می‌پرسد مطمئنی، می‌گوید معلومه که نه و حتی پشیمونم و به روز شمار افتاده‌اند که تمام شود. پرسنده می‌گوید عجب خری هستی تو. می‌گوید می‌دانم.
عصر جمعه کدام است؟! آن‌که تقویم می‌گوید؟ یا غروبِ کم‌نوری که دل آدم را می‌فشارد و می‌چلاند؟
اصلن گور پدر تقویم که این روزها و خیلی روزهای پیش از این -از وقتی زخم روی زخم، آوار شد سرِ روح و جانم- برایم غروب جمعه است. به قاعده‌ای که هر لحظه هوای دعای سمات می‌وزد.
«اللهم انی اسئلک...» یا این که دستم را بگیرید و بکشد تا انتقام. «وانتقم لی...» و بعد هم بلغزد نام «فلان بن فلان»!
اسم هم گیرم نبود، رسم که هست. «وانتقم لی ممن یکیدنی و ممن یبغی علیّ و من ی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها